Zwycięstwo w konkursie #cojaczytam

2

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że uczniowie naszej szkoły otrzymali Grand Prix II edycji ogólopolskiego konkursu #COJACZYTAM!  zorganizowanym przez Fundację Nowoczesna Polska pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, MEN i Polskiej Izby Książki.

Jury konkursu jednogłośnie nagrodziło naszych uczniów „za najlepiej zaplanowaną i przeprowadzoną akcję promującą czytelnictwo. Drużyna wykazała się profesjonalizmem w organizacji i realizacji przedsięwzięcia.”

W ramach  kampanii CzytaMY!  Julia  Wiater,  Emilia  Wieczorek i Bartosz Łapkowski  z klasy 1 ag oraz Aleksadra Hałoń z klasy 1 dg zorganizowali lekcje i konkursy dla  uczniów trzech rzeszowskich szkół podstawowych nr 12, 21 i 31,  prowadzili  własny  kanał  na  Youtubie,  akcję bookcrossingu w I LO, nagrania  w  Radiu  Eska  Rzeszów  oraz  w Polskim Radiu Rzeszów, a także stworzyli liczne relacje na Instagramie (@__czytamy__).

Opiekunem zwycięskiej drużyny była pani prof. Agnieszka Jurczak.

Zwycięskiej drużynie i pani profesor serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji dostępne na stronie:

konkurs #cojaczytam

a filmy zwycięskiej drużyny na stronie:

filmy promujące czytelnictwo