MOTTO TYGODNIA 
Scire volunt omnes,
studiis incumbere pauci.
"Wszyscy chcą wiedzieć, poświęcić się
nauce nieliczni."

 

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

bip190

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

office365info

Zwycięstwo w konkursie #cojaczytam

2

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że uczniowie naszej szkoły otrzymali Grand Prix II edycji ogólopolskiego konkursu #COJACZYTAM!  zorganizowanym przez Fundację Nowoczesna Polska pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, MEN i Polskiej Izby Książki.

Jury konkursu jednogłośnie nagrodziło naszych uczniów „za najlepiej zaplanowaną i przeprowadzoną akcję promującą czytelnictwo. Drużyna wykazała się profesjonalizmem w organizacji i realizacji przedsięwzięcia.”

W ramach  kampanii CzytaMY!  Julia  Wiater,  Emilia  Wieczorek i Bartosz Łapkowski  z klasy 1 ag oraz Aleksadra Hałoń z klasy 1 dg zorganizowali lekcje i konkursy dla  uczniów trzech rzeszowskich szkół podstawowych nr 12, 21 i 31,  prowadzili  własny  kanał  na  Youtubie,  akcję bookcrossingu w I LO, nagrania  w  Radiu  Eska  Rzeszów  oraz  w Polskim Radiu Rzeszów, a także stworzyli liczne relacje na Instagramie (@__czytamy__).

Opiekunem zwycięskiej drużyny była pani prof. Agnieszka Jurczak.

Zwycięskiej drużynie i pani profesor serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji dostępne na stronie:

konkurs #cojaczytam

a filmy zwycięskiej drużyny na stronie:

filmy promujące czytelnictwo

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.