Sukces Weroniki Wojturskiej - absolwentki ILO! Gratulujemy!

Ośmioro wybitnych studentów reprezentujących różne obszary nauki oraz sztuki nagrodzono w piątek w Warszawie. Konkurs Studencki Nobel organizowany jest od 2009 r. przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

W kategorii Nauki Społeczno-ekonomiczne Studenckiego Nobla otrzymała Weronika Wojturska, studentka IV roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. "Projekt naukowy, który zrealizowałam (...) dotyczył zagadnienia komparatystycznego i interdyscyplinarnego związanego z dziedziną prawa medycznego" Reprezentowała UW na 24th World Congress on Medical Law w Tel Avivie, gdzie otrzymała nagrodę Young Scientist Award za wybitną pracę badawczą z zakresu prawa medycznego.

weronika wojturska

Otrzymaliśmy od Weroniki bardzo ciepły list z podziękowaniem dla naszej szkoły "za wspaniałe wykształcenie na poziomie licealnym, które pozwoliło rozwinąć skrzydła i wpłynęło na osiągnięcia, które odnoszę dzisiaj,  jako studentka IV roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim". Cieszymy się Twoim sukcesem i życzymy następnych!

https://www.prawo.pl/student/studenckie-noble-wybitni-studenci-nagrodzeni,424644.html?fbclid=IwAR3frQwtizVK17zcMSrZ8_9bVTdSi-HSV6hT1h-R-KphiL6pbBzfiEqS8EI
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C77333%2Cstudencki-nobel-przyznany-nagrody-dla-osmiorga-laureatow.html